1. Pracovní skupina pro mateřské školy

 

vedoucí / člen 

jméno a příjmení

funkce / zaměstnavatel

1.

vedoucí

Bc. Drahomíra Soldánová

ředitelka / MŠ Šternberk

2.

člen

Mgr. Ivona Urbišová

ředitelka / MŠ Hlušovice

3.

člen

Mgr. Jiří Slepica

starosta / obec Bohuňovice

4.

člen

Magr. Alena Kubánková

zástupkyně mateřského centra / Mateřské centrum Žirafa

5.

člen

Lucie Šimíková

učitelka / MŠ Doloplazy

 

2. Pracovní skupina pro rovné příležitosti

 

vedoucí / člen 

jméno a příjmení

funkce / zaměstnavatel

1.

vedoucí

Mgr. Sylva Nerudová

ředitelka / ZŠ Moravský Beroun, Moravský Beroun

2.

člen

Mgr. Zuzana Parmová

ředitelka / ZŠ Olomoucká, Šternberk

3.

člen

Ing. Jitka Zajacová

vedoucí odboru sociálních věcí / Městský úřad Šternberk

4.

člen

Zuzana Študentová

zástupce školních klubů / družin

vychovatelka, školní družina ZŠ Dr. Hrubého

5.

člen

Ing. Ivana Vančurová

starosta / obec Bukovany

 

3. Pracovní skupina ke čtenářské gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

 

vedoucí / člen 

jméno a příjmení

funkce / zaměstnavatel

1.

vedoucí

Mgr. Lenka Hlaváčková

ředitelka / ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk

2.

člen

Ing. Petra Andrýsková

zástupce MAS / MAS Bystřička, o.p.s.

3.

člen

PhDr. Jitka Opichalová

vedoucí pedagog / Dům dětí a mládeže, Šternberk

4.

člen

Mgr. Žaneta Fryčáková

ředitelka / ZŠ Jívová

5.

člen

Mgr. Radka Stloukalová

místostarostka / obec Hlubočky

6.

konzultant na vzdělávání dětí s potřebou podpůrných opatření

PhDr. Veronika Pirliomov

psycholog / Gymnázium, Šternberk

7.

Mgr. Zora Kulíšková

speciální pedagog / ZŠ Olomoucká, Šternberk

 

  4. Pracovní skupina k matematické gramotnosti a k rozvoji potenciálu každého žáka

 

vedoucí / člen 

jméno a příjmení

funkce / zaměstnavatel

1.

vedoucí

Doc. RNDr. Irena Smolová, Ph.D.

docentka – zástupce VŠ / Univerzita Palackého v Olomouci

2.

člen

Michal Oborný

místostarosta města Šternberka  / Městský úřad Šternberk

3.

člen

Mgr. Josef Červený

zástupce ředitele / ZŠ Nám. Svobody, Šternberk

4.

člen

Mgr. Petr Pirliomov

ředitel / ZŠ a MŠ Dolany

5.

člen

Lenka Šimková

správní činnosti ve školství, rozpočet odbor školství a kultury / Městský úřad Šternberk

6.

konzultant na vzdělávání dětí s potřebou podpůrných opatření

PhDr. Veronika Pirliomov

psycholog / Gymnázium, Šternberk

7.

Mgr. Zora Kulíšková

speciální pedagog / ZŠ Olomoucká, Šternberk

 

5. Pracovní skupina pro financování

 

vedoucí / člen 

jméno a příjmení

funkce / zaměstnavatel

1.

vedoucí

Mgr. Ondřej Gardlo

zástupce rozvojové agentury / zástupce žadatele /

GHC regio s. r. o. /

MAS Šternbersko

2.

člen

Mgr. Jaromír Sedlák

ředitel / ZŠ Svatoplukova, Šternberk

3.

člen

Ing. Naděžda Studecká

tajemnice / Městský úřad Šternberk

4.

člen

Petra Janišová

zástupce MAS / MAS Bystřička, o.p.s.

5.

člen

Bc. David Mišo, Dis

zástupce KAP / Olomoucký kraj