Aktivity v roce 2019:

• 26. 2. 2019 - Úvodní setkání ve Šternberku / Spotkanie organizacyjne w Šternberku

Cílem úvodního setkání se zástupci obcí a zájmových spolků na české straně je představení projektu, základní informace o území polského partnera, seznámení s předběžně plánovaným harmonogramem a možnostmi zapojení do výměnných akcí.

• 26. 3. 2019 - Úvodní setkání v Prudniku / Spotkanie organizacyjne w Prudniku

Cílem úvodního setkání se zástupci obcí a zájmových spolků na polské straně je představení projektu, základní informace o území českých partnerů, seznámení s předběžně plánovaným harmonogramem a možnostmi zapojení do výměnných akcí.

• 11. 4. 2019 - Kulatý stůl pro představitele samospráv

pozvánka zde

• 25. 5. 2019 - Meziobecní olympiáda v Dolanech

Turnaj v různých sportovních disciplínách pro všechny generace.

Pozvánka zde, více informací o soutěžích a časovém harmonogramu je k dispozici zde.

• 7. 6. 2019 - 22. Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego / Výstava lidových umělců a uměleckých řemesel polsko-českého pohraničí

Návšteva českých spolků na výstavě v Prudniku (jde o prezentaci širokého spektra lidových řemesel a zájmových činností).

Pozvánka na včelařskou sekci výstavy zde - Četné atrakce pro návštěvníky, včelařské vybavení, včelí rodiny v prosklených včelích úlech, odborné diskuse, atd.

Zájemci o účast se mohou hlásit a případné informace poptat na e-mailu: rotterova@mas-sternbersko.cz nebo tel: +420 728 696 278

• 7. a 8. 6. 2019 - Workshop pro zástupce samospráv v Prudniku

dvoudenní workshop k diskutovaným tématům pro zástupce českých obcí