Fotogalerie z Kulatého stolu pro představitele samospráv na téma investičních příležitostí, který se konal 11. 4. 2019 ve Šternberku, je ke shlédnutí na facebookové stránce projektu ZDE, a také ve fotogalerii ZDE. / Galeria zdjęć z okrągłego stołu dla przedstawicieli samorządów poświęconego możliwościom inwestycyjnym, który odbył się 11.04.2019 r. w Šternberku, można zobaczyć na stronie internetowej projektu TUTAJ, a także w galerii zdjęć TUTAJ.

Fotografie z Meziobecní olympiády, konané 25. 5. 2019, jsou k dispozici ZDE a také na Facebookové stránce projektu ZDE. / Zdjęcia z Olimpiady Międzygminnej, która odbyła się 25.05.2019 r., są dostępne TUTAJ, a także na Facebookowej stronie projektu TUTAJ.

Foto z workshopu pro hospodyňky, konaného dne 26.7.2019, najdete ZDE.  Více fotografií z workshopu je k dispozici na Facebooku projektu ZDE. / Zdjęcia z warsztatów dla gospodyń, które odbyły się 26.07.2019 r., można znaleźć TUTAJ. Więcej zdjęć z warsztatów można znaleźć w na Facebookowym profilu projektu TUTAJ.

Foto z dvoudenního vzdělávacího semináře pro zastupitele, konaného 6.-7. 9. 2019 na Šternbersku najdete ZDE. /

Foto ze setkání včelařů z 4. 10. 2019 najdete ZDE. Více fotografií z workshopu je k dispozici na Facebooku projektu ZDE. / Galeria zdjęć z warsztatów TUTAJ. Więcej zdjęć z warsztatów można znaleźć w na Facebookowym profilu projektu TUTAJ.

Foto z workshopu pro pracovníky v sociálních službách, konaného 4. 10. 2019 na Šternbersku, najdete ZDE. a více také na Facebooku Zde / Zdjęcia z warsztatów dla pracowników służb społecznych, które odbyły się 4 października 2019 r. W Sternberg, można znaleźć TUTAJ, więcej zdjęć z warsztatów można znaleźć w na Facebookowym profilu projektu Tutaj.

Foto z workshopu pro hospodyňky, konaného dne 19. 10. 2019 najdete ZDE a více také na Facebooku Zde/ Zdjęcia z warsztatów dla gospodyń, które odbyły się 19.10.2019 r., można znaleźć TUTAJ, więcej zdjęć na Facebookowym profilu projektu Tutaj.

Fotogalerii z workshopu na téma odpadové hospodářství najdete ZDE. / Galeria zdjęć z warsztatów na temat gospodarki odpadamiznajduje się  TUTAJ.

Fotogalerii Setkání členů dobrovolných hasičů najdete zde a na Facebooku ZDE. / Galeria zdjęć z Spotkanie ochotniczych strażaków znajduje się tutaj a na Facebookowym profilu TUTAJ.