18 říj

16 říj

Seminář MAP: Kompetence pro vědu, výzkum, inovace a technologie

KOMPETENCE PRO VĚDU, VÝZKUM, INOVACE A TECHNOLOGIE - lektorka Radka Dofková

Cílem je seznámení s ověřenými postupy a nástroji na podporu motivace a kompetencí žáků ZŠ pro vědu, výzkum a inovace ve školní i mimoškolní činnosti.

Jako poděkování za Vaši účast na našich akcích je pro Vás připravena odměna - dva vylosovaní účastníci obdrží poukázky na 2 vstupenky do kina Šatovka dle vlastního výběru.

04 říj

Seminář MAP: Kompetence k podnikavosti

KOMPETENCE K PODNIKAVOSTI - lektor Leopold Podmolík

Cílem je seznámení s ověřenými postupy, nástroji na posílení zájmu o podnikání, podporu podnikavosti a iniciativy žáků ve školní i mimoškolní činnosti a na identifikaci přirozeně nadaných pro podnikání.

Jako poděkování za Vaši účast na našich je pro Vás připravena odměna - jeden z vylosovaných účastníků semináře získá vstupenky do Pevnosti poznání v Olomouci.

30 zář

Dalovské štrúdlobraní

24 zář

ŠTERNBERSKÝ SPORTOVNÍ TALENT, Dalovský čtvrtmaraton

___________________________________________________

22 zář

Výstava hub v Dalově

20 zář

Expedice Slovensko 2017 aneb i cesta může být cíl

17 zář

XI. BENEFIČNÍ KONCERT - František Nedvěd & Tie Break

16 zář

Dětský den nejen se složkami IZS v obci Bělkovice-Lašťany

14 zář

MAP: Pozvánka na setkání ředitelů

11 zář

Neformální setkání členů MAS Šternbersko

09 zář

Netradiční hasičská soutěž Bělkovice-Lašťany, 12. OBECNÍ HODY v Komárově, Pohádkový les v Tovéři

____________________________________________________________________________________________________

02 zář

Oslavy 110 let založení SDH Dolany, V. MLADĚJOVICKÁ OLYMPIÁDA

Sbor dobrovolných hasičů Dolany vás zve na oslavy 110 let založení SDH Dolany.

Připrven je bohatý doprovodný program a hudební produkce několika kapel. Je připraven i program pro děti v rámci dětského odpoledne.

__________________________________________________

01 zář

Loučení s prázdninami s SDH Dolany

26 srp

Obecní veselice v obci Babice

Obec Babice vás srdečně zve na místní Obecní veselici. Akce se koná v sobotu 26. srpna od 15:00 hodin na hřišti v Babicích.

26 srp

Rozloučení s prázdninami v obci Hlásnice