Nabídka možnosti využít galerijních prostor Informačního centra ve Šternberku


Výzva pro členy MAS Šternbersko o.p.s.:

MAS Šternbersko o.p.s. se jako provozovatel Informačního centra Šternberk neustále snaží o jeho oživení. Vyhledáváme proto nejrůznější příležitosti, jak přilákat co možná největší počet návštěvníků a za tímto účelem realizujeme řadu akcí. Každý měsíc se zde konají vernisáže, celoročně výstavy, příležitostně besedy a letos poprvé i autogramiáda.

Dovolujeme si Vám v této souvislosti pro rok 2019 nabídnout k dispozici galerijní prostory Informačního centra ve Šternberku na Horním nám. 2 za účelem prezentace Vaší činnosti.

Pokud byste v průběhu příštího roku chtěli zviditelnit svou činnost nebo prezentovat své zajímavé projekty, pokud byste měli nápad na uspořádání besedy, přednášky či diskuzního pořadu, pokud zkrátka máte tip, jak námi nabízené prostory využít, dejte nám o tom vědět nejpozději do 10. listopadu 2018.

Kapacita prostor – za předpokladu příjemně zaplněné místnosti – je cca 25 lidí. Jako členové MAS Šternbersko o.p.s. byste samozřejmě měli tyto výstavní prostory k dispozici zcela zdarma.

Se svými náměty a pro další informace kontaktujte vedoucí Informačního centra Šternberk Kateřinu Kapkovou Kuncovou na tel: +420 733 327 195 nebo na e-mail: kuncova@mas-sternbersko.cz. Případně navštivte naše Informační centrum na adrese Horní náměstí 2, Šternberk.