Další setkání zaměstnavatelů z regionu Šternberska

27. 6. 2022

Za účasti hejtmana Olomouckého kraje, vedení města a další řady institucí zorganizovala MAS Štenbersko již třetí setkání největších zaměstnavatelů z našeho regionu. Tentokrát se pozice hostitele zhostila společnost EXCALIBUR ARMY v čele s výkonným ředitelem Zdeňkem Novobilským. Nosným tématem byla personální situace u jednotlivých zaměstnavatelů a s tím související nutnost změn ve vzdělávacím systému. Přítomní se shodli, že podobná setkávání by se měla pravidelně opakovat.

Více

Konkurzní řízení na pracovní místo ředitele/ky MŠ

13. 6. 2022

Obec Domašov nad Bystřicí, zřizovatel Mateřské školy, příspěvkové organizace, se sídlem Krátká 217, 783 06 Domašov nad Bystřicí v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb., o náležitostech konkurzního řízení a konkurzních komisích, v platném znění, vyhlašuje konkurzní řízení na pracovní místo ředitele/ky v Mateřské škole Domašov nad Bystřicí, příspěvkové organizaci, Krátká 217. Termín podání přihlášek: 22. 8. 2022 do 10:00 hodin. Další informace ZDE.  

Více

Značka Haná má na seznamu dvě novinky: Hanácký paličák a permasemínka

3. 6. 2022

Značka Haná má na seznamu dvě novinky: Hanácký paličák a permasemínka Osivář, nezávislý šlechtitel a sběratel starých odrůd a jedlých trvalek Marek  Kvapil provozuje e-shop a ekologickou farmu v Pňovicích. Díky pěstování  česneku a permasemínek se stal ve středu 1. června novým držitelem hned  dvou certifikátů značky HANÁ regionální produkt®. Komisi, která o tom rozhodovala v Sobáčově, potěšil také zájem stávajících držitelů značky, kteří  hromadně žádají o obnovení svých certifikátů. Více v kompletní tiskové zprávě ZDE.     ...

Více

Jednání Sněmu zakladatelů a Valné hromady MAS

24. 5. 2022

Jednání Sněmu zakladatelů a Valné hromady MAS se uskuteční v úterý 21.6.2022 v prostorách MKZ Šternberk, Masarykova 307/20, Šternberk. 

Více