Máte zájem získat ochrannou známku Haná regionální produkt®?


Příležitost pro místní výrobce, poskytovatele ubytovacích a stravovacích zařízení získat značku Haná regionální produkt. Právě nyní startuje další výzva pro přijímání žádostí.
 
MAS Moravská cesta vyhlašuje ve spolupráci s MAS - Partnerství Moštěnka, MAS Regionem HANÁ, MAS Prostějov venkov, MAS Uničovsko, MAS Hanácký venkov, MAS Šternbersko a Asociací regionálních značek 23. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky „HANÁ regionální produkt®“
 
Termín příjmu žádostí o udělení značky:
Žádosti budou přijímány v pracovní dny v termínu od 1. 4. do 29. 4. 2021. Certifikace bude probíhat 6.5.2021, od 10:00 hodin – osobní účast (místo upřesním) nebo online – dle aktuální epidemiologické situace.
 
Prezentace výrobců se zúčastní žadatelé o certifikaci. Následně poté proběhne jednání certifikační komise, které bude neveřejné.
 
Formulář žádosti o udělení značky „HANÁ regionální produkt ®“, včetně příloh je k dispozici na webové prezentaci www.moravska-cesta.cz a www.regionalni-znacky.cz/hana nebo v tištěné podobě v kanceláři MAS v Nákle 12, 783 32.
 
Kontakty pro další informace a konzultace:
Julie Zendulková, tel: 724 111 510, e-mail: julie.zendulkova@moravska-cesta.cz,
www.moravska-cesta.cz (HANÁ regionální produkt)
 
Dokumenty ke stažení: